2 Broke Girls 6.Sezon izle

3
( Yüksek Kalite )
MEGAPARİ'YE ÜYE OLANA YATIRIMI KADAR BONUS! %100 PARA YATIRMA

1.863 views
Film Bilgileri
2 Broke Girls 6.Sezon izle
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 • Ülke
 • Yapım Yılı
 • IMDb Puanı
 • Kategori
 • Yönetmen: Whitney Cummings, Michael Patrick King

  Oyuncular: Kat Dennings, Beth Behrs, Garrett Morris

  Filmin Konusu-

  Başrollerini Kat Dennings ve Beth Behrs’in paylaştığı CBS kanalının sitcom türündeki komedi dizisi 2 Broke Girls altıncı sezon için yenilendi.
  Michael Patrick King ve Whitney Cummings tarafından oluşturulan dizinin beşinci sezon gösterimi devam etmektedir. Beşinci sezonun en son yayınlanan 15. bölümü 6,54 milyon izleyici toplamıştır. Dizi toplam 22 bölüm sonunda 5. sezon finalini yapacaktır. Beşinci sezon izlenme oranları önceki sezonlara göre biraz azalmış olsa da rakamlar hala sitcom dizisi için güçlü sayılır. Beşinci sezon bölüm başına ortalama 6,4 milyon izleyiciye sahiptir. Geçen sezon ise bölüm başına 7,84 milyon izleyici ortalaması elde etmiştir.

  Başrollerini iki güzel oyuncunun üstlendiği 2 Broke Girls, iş dışında hayal kurmaya vakti olmayan Max ile o güne kadar tüm hayalleri anında gerçeğe dönüştürülmüş Caroline’ın ortak hayallerinin peşinden koşma hikayesini anlatıyor.

  Sex and the City’nin yaratıcılarından Michael Patrick King’in imzasını taşıyan ve başrollerini iki güzel oyuncunun üstlendiği 2 Broke Girls, son yıllarda erkeklerin hüküm sürdüğü komedi dizileri arasında öncelikle bu yönüyle dikkatleri çekiyor. Dizinin başkarakteri Max’i canlandıran Kat Dennings, erkek egemenliğinden bunalan izleyiciler için fıstık gibi iki kızın maceralarını anlatan bu dizinin kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu düşünüyor. Bugüne kadar birçok sinema filmi ve televizyon dizisinde yer alan Dennings, kariyerinde yıllardır beklediği hamleyi sonunda 2 Broke Girls ile yapmayı başardı. Caroline Channing’i canlandıran Beth Behrs ise bu “eski milyoner/ yeni züğürt” karakterinin kızın bazı izleyicilere fazlasıyla “züppe” gelebileceğini, ancak onun sadece dilinin kemiği olmadığını söylüyor. Behrs’e göre dizinin iki ana karakteri birbirine muhtaçlar. Max’in çalışkanlığı ve el becerisiyle ürettiği top kekleri var; Caroline’da ise bu top kekleri pazarlayarak köşeyi dönmeyi düşünecek kadar büyük bir hayal gücü… Bunun için ihtiyaçları olan tek şey ise; 250 bin dolarlık bir sermaye.

  Yorumlar Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın