Colony 2.Sezon izle

0
( Yüksek Kalite )
MEGAPARİ'YE ÜYE OLANA YATIRIMI KADAR BONUS! %100 PARA YATIRMA

1.418 views
Film Bilgileri
Colony 2.Sezon izle
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 • Ülke
 • Yapım Yılı
 • IMDb Puanı
 • Kategori
 • Yönetmen: Ryan Condal, Carlton Cuse

  Oyuncular: Aedin Mincks, Charles Baker, Cooper J. Friedman, David Haley, Deidrie Henry

  Filmin Konusu-

  Her sezonuna 10 bölüm ile merhaba diyecek olan dizinin ilk sezonu bildiğimiz üzere Aralık ayında yayınlandı. Kış aylarının başında start veren dizi gelecek sezonlarda da kış aylarında içimizi ısıtacak cinsten olacak gibi gözükmekte. Şuan için çekimlerine başlanılmadığı bilinen dizinin 2. Sezonunun konusu da 1. Sezonun devamı niteliğinde olacak. Oyuncu kadrosundaki dev dizi oyuncuları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Colony Dizisinde biliğiniz üzere Josh Holloway ve Sarah Wayne Callies yer almaktad. The Walking Dead ve Lost dizilerinden tanıdığımız iki oyuncu da bildiğiniz üzere sağlam oyunculukları ile bu dizilerde kendi ünlerine kavuşmayı başarmıştı.
  Bazı kesimler tarafından oldukça sevilen dizi bazıları tarafından da zaman kaybı olarak nitelendirilmekte. Tüm kitleye oynamayı hedefleyen ancak bu hedefinde başarılı olamayan dizi bakalım 2. Sezonu ile bu hedefine ulaşabilecek midir?
  Esas konumuza geri dönecek olursak Colony 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor? sorusunun cevabı için şuan erken diyebiliriz ancak dizinin 10 bölüm sürmesi ve hızlı bitmesi sene sonunda yeni sezon gelebilir mi sorusunu getirmekte. Eğer öyle olursa dizi Aralık ayının başlarında 2. Sezon için tekrar start verecektir. Çıkış tarihi olarak 23 Aralık 2016 diyebiliriz. Ancak tabiki bu tarihin tahmini olduğunu tekrar belirtmek isteriz.

  Yorumlar Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın