Ay’ın Sırrı | Moonwalkers

1
MEGAPARİ'YE ÜYE OLANA YATIRIMI KADAR BONUS! %100 PARA YATIRMA


Bir çok kişi tarafından konuşulan bir teoriye göre Apollo’nun aya hiç inmediği ve efsane yönetmen Stanley Kubrick tarafından Nasa ve Amerikan devleti ile işbirliği yaparak bu görüntüleri stüdyoda’da çektiği ve bu çekimlerin stüdyo’da yapıldığı gibi bir çok komplo teorisi bulunmakta. Ya gerçekten Amerikan hükümeti bu görüntüleri Stanley Kubrick ile birlikte stüdyoda çektiyse? Bu olay bizi 60’lı yılların Londra’sına götürecek bir komplo teorisidir. Moonwalkers filminde inatçı bir CIA ajanını oynayan Kidman (Ron Perlman) Stanley Kubrick’i arar ama bir türlü bulamaz. Stanley Kubrick’in yerine tüm zamanların en kötü rock grubu yöneticisi ile birlikte işbirliği yapmak durumunda kalır. (Moonwalkers Türkçe altyazılı izle)  Moonwalkers Sahte aya iniş için bir misyon yöneten özensiz kibirli bir ajanın bir komplo teorisinin peşinden gittiği Guy Ritchie ve Tarantino tarzı bir film. Komik bir komplo teorisi üzerine kurulan eğlenceli bir film.

Moonwalkers filmi bize komik anlar sunacak uzunca süredir kulağımıza gelen bir komplo teorisinin izinden gidecek. Amerikan hükümeti Stanley Kubrick ile birlikte gerçekten bu komplo teorisini yaptımı yoksa Ay görüntüleri gerçekmi bilinmez. Moonwalkers  filmi ile bunun izinden gideceğiz. Stanley Kubrick ile NASA’nın sahte aya basma görüntülerini birlikte çektiği bir çok haber sitesinde yazıldı. Stanley Kubrick ile NASA’nın başka bir çekim için birlikte çalıştığı gerçeği ortada . Stanley Kubrick’in söyleğine göre gerçekleri anlatmaması için Nasa Tarafından 88 sayfalık bir kontrat imzalatıldığını bir videoda anlatıyor. Fakat videonun gerçek olmadığı ve videodaki kişinin Stanley Kubrick olarak tanıtılan yönetmenin Stanley Kubrick’e benzemediği söyleniyor. Moonwalkers filmi bize bu olayları komik bir şekilde anlatacak.

Moonwalkers filmini Full HD Tek Parça 1080p olarak hdfilmcehennemizle.com adresimizden izleyebilirsiniz. Hepinizde Şimdiden iyi seyriler dileriz.

3.505 views
Film Bilgileri
Ay’ın Sırrı | Moonwalkers
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
 • Ülke
 • Yapım Yılı
 • IMDb Puanı
 • Kategori
 • Film Dili
 • Orijinal Adı: Moonwalkers

  Film Süresi: 1 saat 47 dakika

  Yönetmen: Antoine Bardou-Jacquet

  Oyuncular: Rupert Grint, Ron Perlman, Robert Sheehan, Stephen Campbell Moore, Tom Audenaert, Kevin Bishop, Eric Lampaert, John Flanders, Dan Poole, James Cosmo

  Filmin Konusu-

  Bir teoriye göre Apollo’nun aya hiç inmediği ve efsane yönetmen Stanley Kubrick tarafından devletle işbirliği yaparak stüdyoda’da bu çekimlerin yapıldığı gibi bir çok komplo teorisi bulunmakta. Ya gerçekten Amerikan hükümeti bu görüntüleri Stanley Kubrick ile birlikte stüdyoda çektiyse? Bu olay bizi 60’lı yılların Londra’sına götürecek bir komplo teorisidir. Moonwalkers filminde inatçı bir ajanı oynayan Kidman (Ron Perlman) Stanley Kubrick’i arar ama bir türlü bulamaz. Stanley Kubrick’in yerine tüm zamanların en kötü rock grubu yöneticisi ile birlikte işbirliği yapmak durumunda kalır. HDFilmcehennemizle iyi seyirler diler.

  Yorumlar Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın