House of Cards 4.Sezon

0
( Yüksek Kalite )
MEGAPARİ'YE ÜYE OLANA YATIRIMI KADAR BONUS! %100 PARA YATIRMA

En beğenilen Amerikan dizileri içinde olan House Of Cards dizisinin 4. sezonu başladı. Uzun süredir dizinin müdavimleri tarafından beklenen dizi sonunda başladı House Of Cards’ın 4.sezonda neler olacağı çok merak edilen konular arasında. Amerikan siyasi konularını ele alan dizide Frank Underwood adlı politikacının politik oyunları anlatılıyor. Diziyi izleyenler her bölümde farklı oyunlarla karşılaşıyorlar.

Netflix’in en çok izlenen dizilerinden birisi olan House Of Cards 4. sezonunu web sayfamız hdfilmcehennemizle.com üzerinden izleyecebileceksiniz. Sevenleri tarafından merakla beklenen 4. sezon’da izleyicileri çok büyük olaylar bekliyor Frank Underwood’un karmaşık ve onun birbirinden farklı stratejilerini, oyunlarını, kurgularını izleyeceğiz. 4. sezonda Kevin Spacey‘nin oyunculuğu ile hayat verdiği ABD Başkanı Frank Underwood, tekrar seçilmek için Amerika seçimine hazırlanıyor. Amerika’nın seçim yılı olan 2016’da ABD Başkanı olan Frank Underwood, eşi Clarie ile yaşadığı problemlere rağmen tekrardan seçime girip kazanmak amacında. Amerikanın ünlü aktörlerinden olan Kevin Spacey’nin hayat verdiği Demokrat bir Başkan olan Frank Underwood’a 4. sezonda bir çok tanınmış isim katılacak.

Başkan Frank Underwood, Vladimir Putin’e çok benzeyen Lars Mikkelsen‘ın canlandırdığı Rusya Devlet Başkanı Viktor Petrov’la yaşadığı soğuk savaşdan galip gelebilecek mi sorusu kafaları karıştırırken en çok merak edilen konulardan birisi First Lady Claire Underwood konusuydu. 3. Sezonun final bölümünde Robin Writght‘ın canlandırdığı First Lady Claire Underwood, kocası Frank Underwood’a ‘seni terk ediyorum’ dedi ve ardından Beyaz Saray’dan ayrılmıştı. Bu olaylardan sonra First Lady Claire Underwood’un nasıl bir yol izleceği merak ediyor.

4.041 views
Film Bilgileri
House of Cards 4.Sezon
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 • Ülke
 • Yapım Yılı
 • IMDb Puanı
 • Yönetmen: Beau Willimon

  Oyuncular: Kevin Spacey, Robin Wright, Michael Kelly

  Filmin Konusu-

  BBC’nin aynı adlı mini dizisinden uyarlanacak olan dizinin arkasında hayli sağlam isimler var. Kevin Spacey ve David Fincher’ın yapımcıları olduğu dizinin BBC versiyonu da Michael Dobbs’un kitabından uyarlanmış.
  House of Cards, başkanlığa oynayan hırslı bir politikacı olan Francis Underwood adında bir adamın, inişli-çıkışlı politika hayatını odağına alacak.

  Yorumlar Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın